/Files/photogallery/CIMG1675.JPG /Files/photogallery/554bfa3e30fba1bec7ad023429ecee0e.jpeg

Зі святом останнього дзвоника!

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення

2021 – 2022 навчального року!
Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового етапу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників сьогодні - особливо радісний і пам’ятний день.

Випускники сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення.

А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Дорогі колеги - педагоги, саме сьогодні як ніколи тепло звучать слова шани та вдячності від учнів і батьків за ваше терпіння, компетентність, працелюбність та щиру любов до дітей. Адже саме вам батьки довіряють найцінніший скарб - своїх дітей, в яких ви натхненно вкладаєте власні знання та досвід. Від вашого професіоналізму і життєвої мудрості залежить, яким буде наступне покоління українців.
Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!


Зичу усім нам скорішої перемоги, миру у нашому домі, добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя та нескінченної віри в те що все буде добре!

Світлана СОКОЛОВА

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

"У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися."

В.А. Сухомлинський


/Files/images/20190906_105450.jpg

/Files/images/274586443_321930309970208_7462109535187373862_n.jpg

Красноармійський НВК

/Files/images/1....png

/Files/images/2....png

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди89
рейтинг0
відповіді1
перегляди85
рейтинг0
відповіді1
перегляди102
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.